AFFC-050-06-102-11
Description
CABLE FFC 6POS 0.50MM 4"
DataSheet
AFFC-050-06-102-11 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:6
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:4.000" (101.60mm)
Length - Exposed Ends:0.138" (3.50mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 24POS 1.00MM 5"
CABLE FFC 26POS 1.00MM 7"
CABLE FFC 40POS 0.50MM 4"
VJ1206A2R2BXACW1BC
VJ1206A2R2BXACW1BC
CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 1206
MA0402XR562K100
MA0402XR562K100
CAP CER 5600PF 10V X7R 0402
AFFC-050-06-102-11
AFFC-050-06-102-11
CABLE FFC 6POS 0.50MM 4"
3325
JMPR WIRE 10-PACK M-M 3" GREEN