
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21039 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 16 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 9.000" (228.60mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210390327 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 14POS 0.50MM 1.18"
CABLE FFC 40POS 0.50MM 5"
CABLE FFC 8POS 0.50MM 5"
CAP CER 0603 18PF 25V ULTRA STAB
CABLE FFC 16POS 1.00MM 9"
8D 61C 61#20 PIN PLUG
CABLE MARKER FERRULE