
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21020 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 8 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 10.0" (254.0mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210200091 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE JUMPER 7POS 2.54MM 1"
CABLE FFC 12POS 1.00MM 10"
CABLE FFC 8POS 0.50MM 5"
RES 866 OHM 1/8W .1% AXIAL
CABLE FFC 8POS 0.50MM 10"
ERC-55 412 1% T-2 RNC55H4120FS R
CAP CER RADIAL