
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21039 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 10 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 6.000" (152.40mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210390255 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 13POS 1.00MM 2"
CABLE FFC 8POS 0.50MM 1.18"
CABLE FFC 24POS 0.50MM 6"
DIODE ZENER 19.8V 500MW SOD80
CABLE FFC 10POS 1.00MM 6"
FOOT SWITCHFL1U1DU1STDCLR 2X1NO/
CABLE ASSEMBLY INTERFACE 16.4'