
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21020 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 24 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 10.0" (254.0mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210200267 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 6POS 1.00MM 9"
CABLE FFC 12POS 0.50MM 9"
CABLE FFC 20POS 0.50MM 6"
CABLE FFC 24POS 0.50MM 10"
CABLE FFC 6POS 1.00MM 9"
CAP CER 68PF 200V NP0 2-DIP
COMMUNICATIONS MODULE