
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21039 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 17 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 12.0" (304.8mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210390875 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 16POS 0.50MM 6"
CABLE FFC 12POS 0.50MM 5"
CABLE FFC 36POS 0.50MM 5"
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL
CAP CER 5.7PF 25V C0G/NP0 01005
CABLE FFC 17POS 1.00MM 12"
IC REG CTRLR AMD SVI 2OUT 48QFN