
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21039 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 24 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 8.000" (203.20mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210390413 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 17POS 1.00MM 9"
CABLE FFC 40POS 0.50MM 10"
CABLE FFC 26POS 1.00MM 10"
CAP CER 0805 8.2NF 16V ULTRA STA
CAP CER 100PF 1KV C0G/NP0 1210
BNC-RP/HDBNC-SP G316 0.75M
CABLE FFC 24POS 1.00MM 8"