
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21039 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 8 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 5.000" (127.00mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210390231 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 30POS 0.50MM 2"
1MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
CAP CER 2700PF 250V C0G/NP0 RAD
CAP CER 0.22UF 50V X7R 2220
BNC-SJB/TNC-RP G142 72I
CABLE FFC 8POS 1.00MM 5"