
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 15167 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 9 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 12.0" (304.8mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 0151670786 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 10POS 1.25MM 1.18"
CABLE FFC 22POS 1.25MM 3"
CABLE FFC 27POS 1.00MM 8"
CAP CER 0.027UF 630V X7R 1812
CONN SKT DIMM 288POS PCB
CABLE FFC 9POS 1.00MM 12"
FIBER OPTC CBL ST-MTRJ DUPLX 15M