
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 10 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 36.0" (914.4mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of FJ-10-D-36.00-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 28POS 1.25MM 4"
CABLE FFC 17POS 0.50MM 9"
1MM FLEX CABLE JUMPER
MEMS OSC XO 26.0000MHZ LVCMOS LV
INSULATION PUNCH BLANK
1MM FLEX CABLE JUMPER
PG 13.5 STRAIGHT THROUGH