
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 10 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 11.4" (289.6mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of FJ-10-D-11.40-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 29POS 0.50MM 9"
CABLE FFC 19POS 0.50MM 12"
HEATSINK 60X60X6MM XCUT T766
XTAL OSC XO 56.3300MHZ CMOS SMD
TERM BLOCK HDR 20POS 90DEG 5MM
1MM FLEX CABLE JUMPER