
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 15168 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 8 |
| Pitch: | 0.049" (1.25mm) |
| Length: | 3.000" (76.20mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.197" (5.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 0151680128 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
.5MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FLXSTRP 36POS 1.27MM 1"
CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1210
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 125V
CABLE FFC 8POS 1.25MM 3"
IC SOC CORTEX-A9 1.05GHZ 1152BGA