
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | Flexstrip |
| Number of Conductors: | 25 |
| Pitch: | 0.050" (1.27mm) |
| Length: | 2.000" (50.80mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.125" (3.18mm) |
| Termination Style: | Completely Exposed Wires on Both Sides, Staggered |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 2-1474678-3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 29POS 0.50MM 3"
CABLE FFC 15POS 1.00MM 12"
CABLE FFC 11POS 1.25MM 12"
BNC-RP/MCX-RP G179 2.5M
CABLE FLXSTRP 25POS 1.27MM 2"
PMI .250" LED 15V TAB DIFF GREEN