FJH-30-D-03.80-4
DataSheet
FJH-30-D-03.80-4 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:30
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:3.800" (96.52mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Termination Style:Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 49POS 0.50MM 4"
CABLE FFC 13POS 1.00MM 2"
CABLE FFC 23POS 1.25MM 3"