FJ-30-D-60.00-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-30-D-60.00-4 PDF
Number of Conductors:30
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:60.0" (1524.0mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)