FJH-15-D-06.00-4
Description
CABLE FFC 15POS 0.50MM 6"
DataSheet
FJH-15-D-06.00-4 PDF
Number of Conductors:15
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:6.000" (152.40mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)