AFFC-050-33-153-11
Description
CABLE FFC 33POS 0.50MM 6"
DataSheet
AFFC-050-33-153-11 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:33
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:6.000" (152.40mm)
Length - Exposed Ends:0.138" (3.50mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 34POS 1.00MM 12"
AFFC-050-12-153-11
AFFC-050-12-153-11
CABLE FFC 12POS 0.50MM 6"
CABLE FFC 43POS 0.50MM 12"
CONN INSERT HD15 FEMALE SF
K-1103Y
K-1103Y
DISCONNECT KIT IN STEEL BOX
LFCN-5500+
LFCN-5500+
LTCC LOW PASS FILTER, DC - 5500
AFFC-050-33-153-11
AFFC-050-33-153-11
CABLE FFC 33POS 0.50MM 6"