FJH-25-D-21.00-4
DataSheet
FJH-25-D-21.00-4 PDF
Number of Conductors:25
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:21.0" (533.4mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Termination Style:Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 35POS 1.00MM 12"
CABLE FFC 39POS 1.00MM 8"
CABLE FFC 16POS 0.50MM 9"