AFFC-100-09-051-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 9 CONDUCTOR 51M
DataSheet
AFFC-100-09-051-11 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:9
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:2.000" (50.80mm)
Length - Exposed Ends:0.138" (3.50mm)