FJH-10-D-06.75-4
DataSheet
FJH-10-D-06.75-4 PDF
Number of Conductors:10
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:6.750" (171.45mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)