AFFC-100-30-051-11
Description
FFC CABLE 1.00MM 30 CONDUCTOR 51
DataSheet
AFFC-100-30-051-11 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:30
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:2.000" (50.80mm)
Length - Exposed Ends:0.138" (3.50mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 4POS 1.25MM 2"
CABLE FFC 34POS 0.50MM 6"
CABLE FFC 29POS 1.00MM 2"