FJH-25-D-04.80-4
DataSheet
FJH-25-D-04.80-4 PDF
Number of Conductors:25
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:4.800" (121.92mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Termination Style:Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 31POS 1.25MM 7"