FJ-05-D-07.87-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-05-D-07.87-4 PDF
Number of Conductors:5
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:7.870" (199.90mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)