
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 45 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 3.000" (76.20mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.138" (3.50mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 50 |
Current price of AFFC-050-45-076-11 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 8POS 1.25MM 10"
CABLE FFC 26POS 1.25MM 6"
CAP CER 0805 11PF 50V ULTRA STAB
CAP CER 0.039UF 250V C0G/NP0 RAD
HEATSINK 50X50X15MM XCUT T766
CABLE FFC 45POS 0.50MM 3"