
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 98268 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 33 |
| Pitch: | 0.049" (1.25mm) |
| Length: | 12.0" (304.8mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 0982681051 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 12POS 1.00MM 1.18"
1MM FLEX CABLE JUMPER
CAP CER 0.68UF 50V X7R 1812
CONN D-SUB PLUG 37POS CRIMP
CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 1206
CABLE FFC 33POS 1.25MM 12"