
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 15267 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 26 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 6.000" (152.40mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 0152670432 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 23POS 1.00MM 3"
CABLE FFC 32POS 1.00MM 5"
CABLE FFC 27POS 1.00MM 2"
DC DC CONVERTER 9V 2W
CRYSTAL 44.0000MHZ SERIES SMD
SQUARE FLANGE RECETACLE
CABLE FFC 26POS 1.00MM 6"