
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 25 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 10.5" (266.7mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of FJH-25-R-10.50-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 29POS 1.00MM 8"
CABLE FFC 45POS 0.50MM 1.18"
1MM FLEX CABLE JUMPER
RES 71.5K OHM 1% 1/2W 1210
CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 0805
.5MM FLEX CABLE JUMPER
0985 808 103/8M