FJH-10-D-25.00-4
DataSheet
FJH-10-D-25.00-4 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:10
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:25.0" (635.0mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Termination Style:Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE JUMPER JUMPER 2.54MM