AFFC-050-44-102-11
Description
CABLE FFC 44POS 0.50MM 4"
DataSheet
AFFC-050-44-102-11 PDF
Cable Type:FFC, FPC
Number of Conductors:44
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:4.000" (101.60mm)
Length - Exposed Ends:0.138" (3.50mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 28POS 0.50MM 12"
CABLE FFC 9POS 1.25MM 10"
CABLE JUMPER JUMPER 2.54MM