
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 15267 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 19 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 12.0" (304.8mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 0152670896 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 23POS 0.50MM 8"
CABLE FFC 14POS 0.50MM 12"
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CAP CER 0.012UF 100V BX 1808
SWITCH KEYLOCK 3POS DP3T 4A 125V
CABLE FFC 19POS 1.00MM 12"
IC REG LINEAR 3.5V 150MA SOT25