
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 15020 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 23 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 9.000" (228.60mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of 0150200937 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 6POS 1.25MM 10"
CABLE FFC 19POS 0.50MM 2"
CABLE FFC 2POS 1.00MM 7.99"
RES 130K OHM 1/4W .5% AXIAL
N-SJ/SMA-SJB G174 2.5M
C DUAL AND-ORINV GATE 14-TSSOP
CABLE FFC 23POS 0.50MM 9"