FJ-20-D-27.50-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-20-D-27.50-4 PDF
Number of Conductors:20
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:27.5" (698.5mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 37POS 1.25MM 10"
CABLE FFC 7POS 1.25MM 10"
CABLE FFC 28POS 1.25MM 12"
C0805X102K5GECAUTO7210
C0805X102K5GECAUTO7210
CAP CER 0805 1NF 50V C0G 10%
FJ-20-D-27.50-4
FJ-20-D-27.50-4
1MM FLEX CABLE JUMPER