FJH-50-D-34.50-4
DataSheet
FJH-50-D-34.50-4 PDF
Number of Conductors:50
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:34.5" (876.3mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)