FJ-10-D-32.00-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-10-D-32.00-4 PDF
Number of Conductors:10
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:32.0" (812.8mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Termination Style:Top on Both Sides, Backers on Both Sides
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
FJH-30-D-03.94-4
FJH-30-D-03.94-4
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 37POS 0.50MM 7"
CABLE FFC 17POS 1.25MM 1.18"
1-2620 DISPERSION 454G BOT
1-2620 DISPERSION 454G BOT
RTV CONFORM COAT CLEAR YEL 454G
BGA 734L16 E6327
BGA 734L16 E6327
HIGHLY INTEGRATED TRI
FJ-10-D-32.00-4
FJ-10-D-32.00-4
1MM FLEX CABLE JUMPER