FJH-50-D-02.50-4
DataSheet
FJH-50-D-02.50-4 PDF
Number of Conductors:50
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:2.500" (63.50mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 50POS 0.50MM 9"
CABLE FFC 10POS 1.25MM 1.18"
CABLE FFC 25POS 0.50MM 8"