FJH-25-R-20.00-4
DataSheet
FJH-25-R-20.00-4 PDF
Number of Conductors:25
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:20.0" (508.0mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Termination Style:Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 37POS 1.00MM 5"
CABLE FFC 38POS 0.50MM 8"
CABLE FFC 17POS 1.25MM 9"
6551404103F
6551404103F
LED PANEL INDICATOR BLUE 24V
STEVAL-LLL009V1
STEVAL-LLL009V1
300 W VERY HIGH AC INPUT VOLTAGE