
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 15268 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 19 |
| Pitch: | 0.049" (1.25mm) |
| Length: | 9.000" (228.60mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.197" (5.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 0152680893 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 33POS 1.25MM 2"
CABLE FFC 15POS 1.00MM
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CAP CER 1500PF 100V BP 1210
CABLE FFC 19POS 1.25MM 9"
IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SOIC
CONN PLUG SHROUD 6POS 12.3MM