
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 30 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 9.000" (228.60mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of FJH-30-R-09.00-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 25POS 0.50MM 5"
CABLE FFC 32POS 0.50MM 6"
CABLE FFC 2POS 1.00MM 18"
CAP CER 2PF 100V BP 0805
CAP CER 330PF 250V X7R 2220
.5MM FLEX CABLE JUMPER
DUAL INSP GAUGE 228P RECPT