FJH-24-D-24.00-4
DataSheet
FJH-24-D-24.00-4 PDF
Number of Conductors:24
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:24.0" (609.6mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)