FJH-50-D-30.71-4
DataSheet
FJH-50-D-30.71-4 PDF
Number of Conductors:50
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:30.7" (779.8mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 19POS 1.00MM 5"
CABLE FFC 19POS 1.25MM 7"
CABLE FFC 21POS 1.00MM 8"