FJH-25-D-06.30-4
DataSheet
FJH-25-D-06.30-4 PDF
Number of Conductors:25
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:6.300" (160.02mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Termination Style:Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 23POS 0.50MM 7"
CABLE FFC 21POS 0.50MM 12"
CABLE FFC 27POS 1.25MM 2"