
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 15268 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 24 |
| Pitch: | 0.049" (1.25mm) |
| Length: | 12.0" (304.8mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.197" (5.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of 0152680319 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
FD19 0.50 JMPR LGT 76 TYPED 60CK
CABLE FFC 25POS 1.00MM 2"
CABLE FFC 13POS 1.00MM 12"
CAP CER 1000PF 3KV X7R 1812
5MM, WATERCLEAR
CABLE FFC 24POS 1.25MM 12"
TRANSISTORS BIPOLAR - BJT RF