FJH-25-D-08.30-4
DataSheet
FJH-25-D-08.30-4 PDF
Number of Conductors:25
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:8.300" (210.82mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Termination Style:Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 32POS 1.25MM 2"
CABLE FFC 31POS 1.00MM 6"
CABLE FFC 45POS 0.50MM 7"