FJH-10-R-05.12-4
DataSheet
FJH-10-R-05.12-4 PDF
Number of Conductors:10
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:5.120" (130.05mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)