FJ-10-D-15.25-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-10-D-15.25-4 PDF
Number of Conductors:10
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:15.2" (386.1mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)