FJ-15-D-28.00-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-15-D-28.00-4 PDF
Number of Conductors:15
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:28.0" (711.2mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 31POS 0.50MM 5"
CABLE FFC 16POS 1.00MM 5"
CABLE FFC 29POS 0.50MM 3"