FJ-20-D-17.72-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-20-D-17.72-4 PDF
Number of Conductors:20
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:17.7" (449.6mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 13POS 1.25MM 4"
CABLE FFC 37POS 1.25MM 7"
CABLE FFC 16POS 1.25MM 4"
WR9QB3000LCP-N(R6B)
WR9QB3000LCP-N(R6B)
AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.95V 18W
NFC-CUBE
NFC-CUBE
FIBER OPTIC CLEANING CUBE 2X2
934
CONN RCPT USB2.0 MINI B SMD R/A
FJ-20-D-17.72-4
FJ-20-D-17.72-4
1MM FLEX CABLE JUMPER