FJH-20-D-19.69-4
DataSheet
FJH-20-D-19.69-4 PDF
Number of Conductors:20
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:19.6" (497.8mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)