FJH-25-D-08.50-4
DataSheet
FJH-25-D-08.50-4 PDF
Number of Conductors:25
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:8.500" (215.90mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Termination Style:Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 30POS 1.25MM 6"
CABLE FFC 7POS 1.00MM 6"
CABLE FFC 7POS 1.25MM 8"