FJH-40-D-23.62-4
DataSheet
FJH-40-D-23.62-4 PDF
Number of Conductors:40
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:23.6" (600.0mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
CABLE FFC 25POS 1.25MM 2"
CABLE FFC 29POS 1.00MM 9"
CABLE FFC 7POS 1.25MM 5"
1808J1K08P20BFR
1808J1K08P20BFR
CAP CER 8.2PF 1KV C0G/NP0 1808
CONN HEADER VERT 24POS 3MM